Hakkımızda


Hoşgeldiniz !

Fetih Bayrak firması olarak 2011 yılından beri bayrak imalatı alanında hizmet vermekteyiz.Bu.sektörde tecrübeli kadromuz ve üretim kalitesi,ekonomik fiyat avantajları,zamanında teslimat prensibi ile kısa zaman da geniş bir müşteri ağına sahip olduk. Türk bayrağı başta olmak üzere özel logo baskılı bayraklar ,yabancı devlet bayrakları,yelken bayrak,plaj bayrağı,dikey benzinlik modeli bayraklar,parti ve aday bayrak-posterleri raşel saten kumaş üzerine logo amblem,marka baskılı flama üretimi konusunda kendisini kanıtlamış bir firmadır.. Referans listesine bir çok ünlü marka,tanınmış üretici firmalar,siyasi partiler ve spor kulüplerini eklemiştir.Her yıl yükselmekte olan müşteri ağımıza bu yıl yurtdışından da firmalar eklendi,artık sadece Türkiye´de değil avrupa ve Türk Cumhuriyetlerinde hizmet vermekte olan bir firma haline geldik.. Bayrak adı altında aslında bir çok ürün sunmak mümkün örneğin; masa üstü bayrakları , makam bayrakları,dernek bayrakları,festival süsleme bayraklar,dizili flama,kırlangıç saten flamalar,büyük ebatlı takım bayrakları,sopalı bayraklar,kumaş dijital baskılı ürünler gibi birçok ürün çeşitlerini firmamız bünyesinde 24 saat içerisinde teslim ediyoruz..

Vizyonumuz: Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan,her kesimin bütcesine uygun pratik çözümler üreten rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada saygın ve piyasa değeri yüksek, lider. Bir firma olmaktır.

Misyonumuz: Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru şekilde en uygun çözüm ve diğer önerilerini sunan, dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.